AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (IV Niedziela zwykła – 31.01.2021 r.)

1. W środę zakończyły się Msze święte kolędowe. Bardzo serdecznie dziękujemy za liczną obecność, za wszelkie przejawy życzliwości w stosunku do nas, waszych duszpasterzy. Dziękujemy również za ofiary, które zostały złożone na rzecz funkcjonowania naszej parafii. Bóg zapłać!
2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkie wspólnoty zakonne oraz wspieramy je naszymi ofiarami. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.
3. W środę po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 do 19.00. O godz. 18.30 rozpoczniemy wspólny różaniec w intencji powołań kapłańskich oraz naszego płockiego Seminarium.
5. Również w czwartek o godz. 20.30 zapraszamy mężczyzn do wspólnego odmawiania różańca w intencji swoich rodzin.
6. W piątek od godz. 9.00 będziemy jeździć do chorych. Od godz. 16.00 zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
7. W sobotę od godz. 7.30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się Eucharystią w intencji KŻR.
8. W niedzielę, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
9. 14 lutego po Mszy świętej o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
10. W miesiącach marcu, kwietniu, maju, lipcu i wrześniu odbędą się kursy przedślubne dla narzeczonych. Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na kursy w kancelarii parafialnej. Ułatwi to nam dobre zorganizowanie kursów w dobie pandemii.
11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.