AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (VII Niedziela Wielkanocna – 24.05.2020 r.)

  1. W naszym kościele może przebywać jednorazowo 42 osoby. Bardzo prosimy o zajmowanie oznaczonych miejsc – ułatwi nam to później dezynfekcję po każdej Mszy świętej. Pamiętajmy o 2 metrowych odstępach między osobami i posiadaniu maseczek zasłaniających usta i nos.
  2. Nabożeństwo majowe odprawiane jest codziennie po Mszy świętej o godz. 17.00.
  3. W czwartek, po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, która zakończy się o około 19.00. O 18.35 rozpoczniemy różaniec w intencji powołań i kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Również w czwartek o godz. 20.00 ks. Marcin zaprasza mężczyzn do wspólnej modlitwy różańcowej.
  4. W niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W Wigilię tego wydarzenia zapraszamy na czuwanie. Rozpocznie się Mszą świętą o godz. 17.00. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska. Zachęcamy do adoracji, która trwać będzie do godz. 21.00, podczas której będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. Adorację i czuwanie zakończymy wspólnym różańcem odmawiając tajemnice chwalebne.
  5. Od pierwszej niedzieli czerwca, czyli od 7 czerwca wznawiamy spotkania dla narzeczonych. Spotkania odbywać się będą o godz. 18.00 w naszym kościele parafialnym, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.  
  6. W tym tygodniu znacząco poszły do przodu prace przy organach. Są prawie złożone. Już niektóre piszczałki zabrzmiały. W tym tygodniu przystępujemy do prac stolarskich, które będą wykonywane przez jednego z naszych parafian.
  7. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiary na funkcjonowanie parafii w tych trudnych czasach. Ofiarę na tacę możemy złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać.
  8. Niedzielna Msza święta o godz. 12.30 będzie transmitowana.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.