Ogłoszenia parafialne

(III Niedziela Wielkiego Postu / 24.03.2019 r.)

 

Zapraszamy na Wielkopostne nabożeństwa pokutne:

DROGĘ KRZYŻOWĄ w piątek o godz. 16.00 dla dzieci, po Mszy świętej o godz. 17.00 dla młodzieży i dorosłych;

GORZKIE ŻALE w niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 17.00.

2. Ofiary zbierane w piątki Wielkiego Postu przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3. Pod chórem, u pani Ewy, możemy zaopatrzyć się w czekoladowe Baranki.Pamiętajmy, że zaopatrując się w nie wspieramy charytatywną działalność Caritas.

4. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone do puszek na pomoc misjonarzom. Złożono 1620 złotych. Bóg zapłać.

5. 25 marca 2019 r., na Mszy świętej o godz. 17.00 będziemy mogli podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. U p. Ewy, pod chórem, możemy odebrać deklaracje. Gdyby ktoś nie mógł być w dniu 25 marca na Mszy świętej, może taką deklarację złożyć w najbliższym czasie w kancelarii lub zakrystii.

6. W ramach trwającego w Szkole Podstawowej nr 1 TYGODNIA DLA ŻYCIA I RODZINY w dniach 25 – 29.03.2019 r. przeprowadzona zostanie akcja pt „Pielucha dla malucha”. Nadrzędnym celem akcji jest pomoc potrzebującym maluchom z terenu naszego miasta. Pragniemy zaprosić Państwa do aktywnego udziału w zbiórce jednorazowych pieluch, które następnie zostaną przekazane za pośrednictwem PCPR w Gostyninie potrzebującym dzieciom. Szczegóły u Pani Danuty Piątkowskiej i Pana Roberta Idzikowskiego.

7. W dniach 5-7 kwietnia odbędą się nasze wielkopostne rekolekcje. Poprowadzi je ks. Grzegorz Dobrzeniecki – proboszcz parafii św. Krzyża w Płocku.
 

Dodaj komentarz