Intencje Mszalne (5 – 18 lutego 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 5 lipiec
godz. 7.00 + Alinę Zalewską pp – ostatnia
godz. 7.00 + Mariana Balcerzaka pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.7

Wtorek / 6 lipiec / wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
godz. 7.00 + Wiesława Filipczaka pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.8
godz. 17.00 + Barbarę Kopczyńską pp – ostatnia

Środa / 7 lipiec
godz. 7.00 + Elżbietę Janinę Wojtalewicz pp
godz. 7.00 + Rafała Andrzejczaka pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.9

Czwartek / 8 lipiec / wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
godz. 7.00 + Wojciecha Durkę pp

godz. 16.00 Ślub:

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.10

Piątek / 9 lipiec
godz. 7.00 + Stanisława Wróblewskiego pp
godz. 7.00 + Czesławę Lewandowską pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.11

Sobota / 10 lipiec
godz. 7.00 + Andrzeja Millera greg.12

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 Ślub:

Niedziela / 11 lipiec / XV Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Pawła Hejmanowskiego

godz. 9.00 + Jana Świtalskiego 24 r. śm.

godz. 11.00 + rodz. Adelę i Franciszka Dobrowolskich, siostry Bożenę i Grażynę, szwagra Józefa

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 19.00 + Andrzeja Millera greg.13

Poniedziałek / 12 lipiec / wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
godz. 7.00 + Genowefę, Bronisława i Grzegorza Kwiatkowskich
godz. 7.00 + Małgorzatę Zielińską pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.14

Wtorek / 13 lipiec / wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
godz. 7.00 + Eugeniusza Zielińskiego

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.15
godz. 17.00 + Mariana Balcerzaka pp

Środa / 14 lipiec
godz. 7.00 + Teresę Brudnicką pp – ostatnia
godz. 7.00 + Józefa Starczewskiego pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.16

Czwartek / 15 lipiec / wspomnienie świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
godz. 7.00 + Elżbietę Janinę Wojtalewicz pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.17
godz. 17.00 + Czesławę Lewandowską pp

Piątek / 16 lipiec / wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
godz. 7.00 + Wojciecha Durkę pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.18

Sobota / 17 lipiec
godz. 7.00 + Andrzeja Millera greg.19
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS
godz. 17.00 ŚLUB

Niedziela / 18 lipiec / XVI Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jadwigę i Jana Ledzion

godz. 9.00 + Monikę i Leona Mitura

godz. 11.00 + Wiktora Dębowskiego, Józefa i Janinę Rogackich

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 19.00 + Andrzeja Millera greg.20