AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.)

1. W środę po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy do uczestnictwa w Nabożeństwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek po Mszy świętej o godz. 17.00 zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa do godz. 19.00. Wieczorem o godz. 20.30 zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji swoich rodzin.
2. Dziękujemy o. Łukaszowi Kwiatkowskiemu za podzielenie się z nami rzeczywistością pracy misyjnej w Papui Nowej Gwinei. Zapewniamy o naszym modlitewnym wsparciu. Dziękuję Wam, Drodzy Parafianie za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które wykorzysta o. Łukasz w swojej posłudze misyjnej.
3. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu, od poniedziałku do piątku czynna po Mszy świętej wieczorowej do godz. 18.30.
4. Niedzielna Msza święta popołudniowa przeniesiona z godz. 17.00 na godz. 19.00.
5. Jak co roku w dniach 6 – 14 sierpnia odbędzie się 40. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, pod hasłem „Idziemy z Józefem”. Będzie ona miała charakter sztafetowy. Grupa Żółta (dekanat gostyniński i gąbiński) będzie wędrowała 9 sierpnia (poniedziałek), od Wielkiej Wsi do Lutomierska.
Dnia 1 sierpnia, po Mszy świętej o godz. 19.00, w parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie odbędzie się spotkanie organizacyjne, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych chcących się zapisać i uzyskać więcej informacji. Zapisów możemy dokonywać także wcześniej w kancelarii parafialnej.
6. Od jutra będziemy także przyjmować zapisy na pielgrzymkę duchową. Bardzo serdecznie zachęcamy do wsparcia modlitewnego pielgrzymujących na Jasną Górę. Oni przecież będą nieść nasze modlitwy do tronu Matki Najświętszej. Każdy pielgrzym duchowy otrzyma modlitewnik, dzięki któremu będzie towarzyszył pielgrzymującym.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.