Intencje Mszalne (12 – 25 lipiec 2021 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 12 lipiec / wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
godz. 7.00 + Genowefę, Bronisława i Grzegorza Kwiatkowskich
godz. 7.00 + Małgorzatę Zielińską pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.14

Wtorek / 13 lipiec / wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
godz. 7.00 + Eugeniusza Zielińskiego

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.15
godz. 17.00 + Mariana Balcerzaka pp

Środa / 14 lipiec
godz. 7.00 + Teresę Brudnicką pp – ostatnia
godz. 7.00 + Józefa Starczewskiego pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.16

Czwartek / 15 lipiec / wspomnienie świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
godz. 7.00 + Elżbietę Janinę Wojtalewicz pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.17
godz. 17.00 + Czesławę Lewandowską pp

Piątek / 16 lipiec / wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
godz. 7.00 + Wojciecha Durkę pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.18

Sobota / 17 lipiec
godz. 7.00 + Andrzeja Millera greg.19
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS
godz. 17.00 ŚLUB

Niedziela / 18 lipiec / XVI Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jadwigę i Jana Ledzion

godz. 9.00 + Monikę i Leona Mitura

godz. 11.00 + Wiktora Dębowskiego, Józefa i Janinę Rogackich

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 19.00 + Andrzeja Millera greg.20

Poniedziałek / 19 lipiec
godz. 7.00 + Wiesława Filipczaka pp
godz. 7.00 + Mariana Balcerzaka pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg. 21

Wtorek / 20 lipiec
godz. 7.00 + Elżbietę Janinę Wojtalewicz pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.22
godz. 17.00 + Rafała Andrzejczaka pp

Środa / 21 lipiec
godz. 7.00 + Mariannę Pawlak
godz. 7.00 + Małgorzatę Zielińską pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.23

Czwartek / 22 lipiec / święto Marii Magdaleny
godz. 7.00 + Annę Stępień

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.24
godz. 17.00 + Wiesława Gontarka pp

Piątek / 23 lipiec / święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
godz. 7.00 + Stanisława Wróblewskiego pp

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg.25

Sobota / 24 lipiec / wspomnienie św. Kingi, dziewicy
godz. 7.00 + Andrzeja Millera greg.26

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 16.00 ŚLUB
godz. 17.00 + Stanisława Dylewskiego 15 r. śm.

Niedziela / 25 lipiec / XVII Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jana Tyszkę, rodz. Krystynę i Ryszarda Pawlaków

godz. 9.00 + Feliksa Babiżewskiego 4 r. śm.

godz. 11.00 + Krzysztofa Gościniak

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 17.00 + Andrzeja Millera greg. 27