AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021 r.)

1. Drodzy Panowie! Jutro w swoich modlitwach pamiętajmy o kobietach z okazji z dnia. Wszystkim Kobietom życzymy wielu łask Bożych, miłości i wdzięczności od mężczyzn. Szczęść Boże!
2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki na Drogę Krzyżową o godz. 16.00 dzieci, po Mszy świętej o godz. 17.00 młodzież i dorosłych. W niedzielę na Gorzkie Żale, które będziemy śpiewać po Mszy świętej o godz. 17.00. Ofiary zbierane podczas nabożeństw piątkowych przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
3. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 17.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Kursu Przedślubnego dla narzeczonych.
4. W piątek, 12 marca, o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania.
6. W dniach 19 – 21 marca odbędą się nasze wielkopostne rekolekcje. Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy. Dokładny plan podamy w przyszłą niedzielę.
7. 26 marca (piątek) odbędzie się Gostynińska Droga Krzyżowa. Droga Krzyżowa będzie przeprowadzona na wzór ekstremalnych dróg krzyżowych. Rozpocznie się Mszą świętą o godz. 19.00. Później chętni wyruszą w 18 kilometrową trasę. Od stacji do stacji będziemy wędrować w ciszy, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Więcej informacji możemy uzyskać na stronie parafialnej.
8. Przy ołtarzu możemy zaopatrzyć się w Baranki Wielkanocne. Cena to 5 złotych. Kwota, którą pozyskamy powyżej ceny Baranka będzie przekazana ks. Kamilowi Kowalskiemu na pomoc w jego pracy misyjnej. Dokładnie na przedszkole prowadzone przez jego parafię.
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
10. Ofiary na tacę możemy złożyć do puszek wiszących pod chórem. Bóg zapłać!