środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020 r.)

1. Podczas wakacji kancelaria parafialna czynna od wtorku do piątku w godzinach popołudniowych; w sobotę od godz. 8.00 do 9.00. Msza Święta niedzielna z godz. 17.00 przeniesiona na godz. 19.00.
2. Rozpoczął się sierpień – bardzo serdecznie zachęcamy do abstynencji.
3. W czwartek z Płockiej Katedry wyruszy 39 Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Ma ona inną formę niż dotychczasowe. Nasza grupa (żółta) będzie pielgrzymowała w dnie 8 sierpnia, w sobotę. Z grupą wędrował będzie dk. Arkadiusz. Jest także możliwość zapisu na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 14 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej.
4. Zapraszamy do modlitewnego wsparcia pielgrzymów jasnogórskich. W dniach od 6 do 13 sierpnia zapraszamy na Apele Jasnogórskie o godz. 20.30. Zachęcamy także do podjęcia się Duchowej Pielgrzymki. Każdy pielgrzym duchowy otrzyma Modlitewnik, dzięki któremu będzie łączył się duchowo w pielgrzymującymi.
5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i możliwość spowiedzi. Bardzo przepraszamy, ale w tym miesiącu nie dotrzemy do chorych.
6. 15 sierpnia zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Suserza. Chętnych zapraszamy do odbioru specjalnych oświadczeń, które wypełniamy i oddajemy w dniu wyjścia pielgrzymki.
7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na organy. Ofiarę na tacę możemy złożyć do puszek wiszących pod chórem. Bóg zapłać!