Ogłoszenia Parafialne

XIII Niedziela zwykła 30.06.13 r.

 

  1. Dzieci i młodzież zakończyły rok szkolny i rozpoczęły wakacje. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik i Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Dbajmy więc o udział w niedzielnej mszy św. Wraz z dziećmi.
  2. Od dzisiejszej niedzieli wakacyjny porządek mszy św. niedzielnych. Po południu będzie tylko msza św. o godz. 19.00. 
  3. W tym tygodniu Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota lipca. W czwartek od godz. 16.00 – jak co tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa z bł. JPII. W piątek od godz. 15.00 również Adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi. W sobotę nie będzie mszy św. dla członków Kół Żywego Różańca – pielgrzymka na Podlasie.  
  4. W sobotę i niedzielę pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Podlasia Północnego. Wyjazd o godz. 6.00 sprzed kościoła.
  5. Zachęcamy raz jeszcze młodzież do udziału w Festiwalu Młodych, czyli tzw. „Polskiej Copacabanie”.  Odbędzie się on w dniach 5-8 lipca na plaży nad Wisłą w Płocku.
  6. Pod hasłem „Ojciec świadkiem wiary i trzeźwości” wyruszy 6 lipca z Bieżunia XXIV Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej do Niepokalanowa. Do pielgrzymiego trudu zachęcamy wszystkich, a szczególnie tych, którzy chcą wypraszać łaskę powrotu do trzeźwości dla swoich najbliższych. Szczegóły dla chętnych – w gablocie, na stronie internetowej i u duszpasterzy. 
  7. Organizujemy pielgrzymki autokarowe:
  • do Obór –  w sobotę 13 lipca.
  • w niedzielę 14 lipca, Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii organizuje wyjazd na XXI Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.Zgłoszenia – w zakrystii lub w kancelarii.
  1. 8. Nasze parafialne Koło Caritas włącza się podobnie jak w roku poprzednim w akcję „Plecak”. Otrzymaliśmy 20 plecaków dla dzieci. Chodzi o to, by wypełnić je przyborami. Zwracamy się z prośbą o przekazywanie środków na przybory lub ich zakup i dostarczenie do Koła Caritas.

           

 

 

Dodaj komentarz