Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela zwykła 21.01.18 r.

  1. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą”. Uczyńmy wszystko, co w naszej mocy, aby każdego dnia wypełniać polecenie Pana Jezusa: abyśmy byli jedno! W to wielkie nawoływanie Kościoła do jedności włączmy nasze osobiste modlitwy. Niech będą one skromnym wkładem w dzieło ekumenizmu. 
  2. Dziś o godz. 12.30 msza św. w intencji Ojczyzny z okazji 155 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Zapraszają gostynińscy samorządowcy i Nadleśnictwo Gostynin.
  3. Dziś Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Módlmy się dziś za naszych  kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Wyrazem naszej dla nich wdzięczności niech będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  4. W następną niedzielę oprawę muzyczną mszy św. o godz. 11.00 podejmie Gminna Orkiestra Dęta Foxdeon pod kierunkiem pani Katarzyny Lisieckiej. Odbędzie się też krótki koncert kolęd i muzyki świątecznej w jej wykonaniu.
  5. Trwa wizyta duszpasterska. Serdecznie prosimy o przyjście lub przyjechanie po księdza  z pierwszego domu czy mieszkania kolędowego. Prosimy też o wszelkie uwagi i spostrzeżenia.
  6. Na czas kolędy w kościele msze św. będą tylko o godz. 7.00. W soboty – także o godz. 17.00.
  7. Kancelaria parafialna otwarta tylko przed południem w godz. 8.00 – 9.00. W sprawach bardzo ważnych np. pogrzebu prosimy o telefon do p. Andrzeja.
  8. Jeżeli ze względu na czas pracy lub inne przeciwności ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie, to prosimy o zgłoszenie, tak, byśmy wspólnie mogli ustalić dogodny czas.
    9. W dniach 25 czerwca – 4 lipca br. organizujemy pielgrzymkę do Lourdes i Lasalette. Dokładny program w gablocie i na stronie internetowej. Zgłoszenia do końca lutego do ks. Proboszcza. 

Dodaj komentarz