Ogłoszenia Parafialne

III niedziela zwykła 26.01.14 r.

 

  1. Klasy I i II gimnazjum zapraszamy dziś na spotkanie formacyjne na godz. 16.00. Podczas eucharystii homilię wygłosi ks. Krzysztof Ruciński, Diecezjalny Moderator  Ruchu Światło – Życie. Po mszy św. spotkanie dla młodzieży. Ks. Krzysztof i przybyła z nim młodzież będą mówić o Ruchu Światło – Życie. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich oazowiczów oraz zainteresowanych działalnością Ruchu.
  2. Z inicjatywy Błogosławionego Jana Pawła II święto Ofiarowania Pańskiego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą obejmiemy osoby podejmujące służbę Bogu i ludziom w różnych zakonach i zgromadzeniach. Tego dnia będziemy prosić o liczne i święte powołania do życia zakonnego i do życia konsekrowanego w naszych rodzinach i wspólnocie parafialnej. Ofiary składane tego dnia na tacę w całości przeznaczamy na klasztory kontemplacyjne w Polsce.
  3. To pierwsza niedziela lutego – niedziela adoracyjna. Po sumie adoracja Najśw. Sakramentu. 
  4. Kończymy w tym tygodniu wizytę kolędową. Jeśli gdzieś nie byliśmy, kogoś np. nie zastaliśmy, a rodzina pragnie spotkać się z kapłanem na wspólnej modlitwie, serdecznie prosimy o indywidualne zgłoszenia i umówienie.
  5. Msze św. w tygodniu tylko o godz. 7.00. Od soboty także już po południu.
  6. Kancelaria parafialna otwarta tylko przed południem w godz. 8.00 – 9.00. W sprawach bardzo ważnych np. pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny do p. Andrzeja.
  7. Nadchodzi czas rozliczeń z fiskusem. Z prośbą o odpisanie 1% naszego podatku na pomoc swemu dziecku Krzysiowi, dotkniętego porażeniem mózgowym. zwraca się jego mama,  p. Kałębasiak z ul. Figielskiego. Dokładne informacje – na afiszu w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
  8. W tym tygodniu przypada już pierwsza sobota lutego. O godz. 9.00 msza św. i spotkanie formacyjne dla członków Kół Żywego Różańca

Dodaj komentarz