środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje Mszalne (29 czerwca – 12 lipca 2020 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

 

Poniedziałek / 29 czerwca / Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

godz. 7.00 + Marka Maleckiego greg.29

godz. 17.00 + Annę Szac 2 r. śm.

 

Wtorek / 30 czerwca

godz. 7.00 + Marka Maleckiego greg.30 – ostatnia

godz. 17.00 + Czesławę Kowalską (10 r. śm.) i Ryszarda Muszalika (8 r. śm.)

 

Środa / 1 lipca

godz. 7.00 o BB dla Joanny i Kamila Durka 2 śl.

godz. 17.00 + Emilię Tomaszewską, Feliksę, Lucynę, Izydora i Mariana Gołębiewskich

 

Czwartek / 2 lipca

godz. 7.00 + Zygmunta Kuźnickiego pp

godz. 17.00 w intencji kapłanów

 

Piątek / 3 lipca / święto św. Tomasza, Apostoła

godz. 7.00 o BB dla Marty i Karola Gościniak ślubna

godz. 17.00 o BB i wszelkie łaski dla Elżbiety i Tadeusza Złotowskich w 40 r. ślubu

 

Sobota / 4 lipca

godz. 7.00 + Sebastiana Izydorczyka 5 r. śm.

godz. 15.00 ślub: Aleksandra Górska i Aleksander Tomala

godz. 16.00 ślub: Natalia Kołodziejska i Maciej Rędzikowski

godz. 17.00 + Mariolę Lewandowską 1pp

 

Niedziela / 5 lipiec / 14 Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jana i Jadwigę Lewandowskich

godz. 9.00 o BB i wszelkie łaski dla Gabrysi, Mateusza oraz rodziców Julity i Marcina 13 r. ślubu

godz. 11.00 + Marię, Józefa, Henryka, Janusza i Grzesia Kinów oraz Teresę Żarkowską

godz. 12.30 za parafian

godz. 19.00 + Janinę, Zygmunta i Ryszarda Przybylskich

 

Poniedziałek / 6 lipca / wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

godz. 7.00 o BB dla małżonków Aleksandry i Kamila Długołeckich

godz. 17.00 + Andrzeja Fafińskiego i Władysława Kunikowskiego

 

Wtorek / 7 lipca

godz. 7.00 + Władysława Migdalskiego 1pp

godz. 17.00 + Zygmunta Kuźnickiego pp

 

Środa / 8 Lipca / wspomnienie św. Jana z Dukli

godz. 7.00 + Henryka Szadkowskiego – int. od Danuty i Jana Piątkowskich

godz. 17.00 w intencji Ojczyzny, Telewizji Trwam, Radia Maryja i dzieł przy nich powstałych

 

Czwartek / 9 lipca

godz. 7.00 + Mariolę Kozłowską 1pp

godz. 17.00 + Jadwigę Majewską 1 r. śm.

 

Piątek / 10 lipca

godz. 7.00 + Mariana Ciesielskiego 1pp

godz. 17.00 o BB dla małżonków Marty i Karola Gościniak ślubna

 

Sobota / 11 lipca / święto św. Benedykta

godz. 7.00 + Romana Rękawieckiego pp

godz. 11.00 Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego klasy IV a SP1

godz. 12.30 Uroczystość I Komunii Świętej klasy III c SP 1

godz. 15.30 o BB, zdrowie, wszelkie łaski dla Jana i Zenobii Durma z okazji 50 r. ślubu

godz. 17.00 Ślub:

 

Niedziela / 12 lipca / XV Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Genowefę, Bronisława i Grzegorza Kwiatkowskich

godz. 9.00 + Jana Świtalskiego 22 r. śm.

godz. 11.00 + Annę Szadkowską 3 r. śm.

godz. 12.30 za parafian

godz. 19.00 Irenę i Marian Osiaków