Intencje Mszalne (8 – 23 sierpnia 2022 r.)

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 8 sierpnia / wspomnienie św. Dominika, prezbitera
godz. 7.00 + Kazimierę Paszotta pp

godz. 17.00 + Joannę Szafraniec pp

Wtorek / 9 sierpnia / święto św. Teresy Benedykty od krzyża, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 + Teresę Majzner 1pp

godz. 17.00 + Grzegorza Kołodziejaka i jego rodziców, Krzysztofa Wachowicza i jego rodziców

Środa / 10 sierpnia / święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
godz. 7.00 + Wiesławę Pasikowską 1pp

godz. 17.00 w intencji Ojczyzny, Telewizji Trwam, Radia Maryja i dzieł przy nich powstałych

Czwartek / 11 sierpnia / wspomnienie św. Klary, dziewicy
godz. 7.00 + żonę Danutę Sicińską, rodz. Rączków i Sicińskich

godz. 17.00 + Józefa Szmyta 15 r. śm. oraz c.r. Tomczaków

Piątek / 12 sierpnia
godz. 7.00 + Jana Bogusiaka pp

godz. 17.00 + Iwonę Ograbek pp

Sobota / 13 sierpnia
godz. 7.00 + Bogdana Bogusławskiego pp – ostatnia

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 + Tomasza Mierczewskiego 11 r. śm.
godz. 18.00 ŚLUB

Niedziela / 14 sierpnia / XX Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jadwigę i Jana Ledzion

godz. 9.00 1. + Zygmunta, Janinę i Ryszarda Przybylskich
2. + Józefa i Krystynę Zielińskich intencja odprawiana przez misjonarza na Ukrainie

godz. 11.00 + Irenę i Mariana Osiaków

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 19.00 + Wiktora Adamskiego

Poniedziałek / 15 sierpnia / Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00 + Stanisława, Stanisława, Edwarda i Józefa Bartosiaków

godz. 9.00 + Stanisławę Balcerzak

godz. 11.00 + Irenę i Józefa Kowalczyków w rocznicę śmierci

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 17.00 + Emilię Szczęsną, Mariannę i Kazimierza Balcerowskich

Wtorek / 16 sierpnia
godz. 7.00 + Zofię Piecyk 20 r. śm., Bronisława i Longina Piecyk

godz. 17.00 + Jadwigę Marynik 3 r. śm.

Środa / 17 sierpnia / wspomnienie św. Jacka, prezbitera
godz. 7.00 + Joannę Szafraniec pp

godz. 17.00 + Helenę i Mariana Śniecikowskich

Czwartek / 18 sierpnia
godz. 7.00 + Iwonę Ograbek pp – ostatnia

godz. 17.00 1. + Genowefę Przybylską
2. + Henryka Nowakowskiego 1 r. śm.

Piątek / 19 sierpnia
godz. 7.00 + Jadwigę Kamińską

godz. 17.00 + mamę Teresę Brudnicką 2 r. śm., Andrzeja i Krzysztofa Brudnickich

Sobota / 20 sierpnia / wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora kościoła
godz. 7.00 + Władysława Wójciaka 1 int. pp od żony

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS

godz. 17.00 ŚLUB

Niedziela / 21 sierpnia / XXI Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + rodz. Franciszka i Antoninę Stasiak

godz. 9.00 o BB dla małżonków Pauliny i Daniela Kujawiak (w 1 r. ślubu) i ich córki Aleksandry

godz. 11.00 + Rozalię Okupską 1 r. śm.

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 19.00 + Antoninę, Grzegorza i Waldemara Kurkowskich