środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje Mszalne od 25 grudnia 2023 r. do 28 stycznia 2024 r.

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 25 grudnia / Uroczystość Narodzenia Pańskiego
godz. 9.00 + rodz. Janinę i Janusza Berlińskich oraz dziadków

godz. 9.00 Msza Święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza Święta w DPS I
godz. 10.45 Msza Święta w DPS II

godz.11.00 + Magdalenę Pogorzały, Zdzisława Tomczaka

godz. 12.30 CHRZTY

godz. 17.00 + Leszka Rojewskiego, Stanisława Jóźwiaka, Leokadię i Kazimierza Pauli
Wtorek / 26 grudnia / święto św. Szczepana
godz. 7.00 + Stanisławę Kowalską pp

godz. 9.00 + Mariannę Balcerzak, Teodozję i Antoniego Michalczyków, Kazimierę Czupryńską

godz. 11.00 + Władysława Jankowskiego pp int. od Zenobii z mężem

godz. 12.30 + Eugeniusza Ostrowskiego z okazji imienin i urodzin

godz. 17.00 + Annę Dulską pp
Środa / 27 grudnia / święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
godz. 7.00 + Wandę Filipczak pp – ostatnia

godz. 17.00 1. + Barbarę Baranowską pp
2. + Henryka Szubskiego pp int. od żony z dziećmi
3. o zdrowie, szczęśliwy przebieg operacji dla Magdaleny Oczkowskiej
Czwartek / 28 grudnia / święto świętych Młodzianków Męczenników
godz. 7.00 1. + ks. Pawła Flaszczyńskiego
2. + Adelę Zalewską pp – ostatnia

godz. 17.00 + Eugeniusza Dzięgielewskiego pp
Piątek / 29 grudnia
godz. 7.00 1. + Marię i Adama Radeckich i dusze w czyśćcu cierpiące
2. + Adama Sierockiego pp

godz. 17.00 + Barbarę i Henryka Cies
Sobota / 30 grudnia
godz. 7.00 + Józefa Rychlewskiego 38 r. śm.
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II
godz. 17.00 + Stefanię Toruniewską pp int. od wnuczki Małgorzaty
Niedziela / 31 grudnia / I niedziela po Narodzeniu Pańskim
godz. 7.00 + Stanisława, Stanisławę i Konstantego Cieślak

godz. 9.00 + Andrzeja Borkowskiego

godz. 11.00 + Mariannę 20 r. śm., Mariana, Krzysztofa Gospodarowiczów
godz. 12.30 za parafian
godz. 17.00 za parafian

Poniedziałek / 1 stycznia / Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi
godz. 9.00 za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 11.00 + Jana i Józefę Kłysów int. córki Marianny

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Józefa i Irenę Wiankowskich, dziad. Stanisława i Irenę Gronkiewicz int. od syna i wnuczka
Wtorek / 2 stycznia / wspomnienie świętych Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu
godz. 7.00 1. + Barbarę Baranowską pp – ostatnia
2. + Annę Dulską pp

godz. 17.00 + Janinę Siedlecką 2 r. śm.
Środa / 3 stycznia
godz. 7.00 1. + Adama Sierockiego pp
2. + Henryka Szubskiego pp

godz. 17.00 + Stanisławę Kowalską pp
Czwartek / 4 stycznia
godz. 7.00 1. + Eugeniusza Dzięgielewskiego pp – ostatnia
2. + Tadeusza Tomasika pp

godz. 17.00 w intencji nowych świętych powołań kapłańskich int. Złotej Róży
Piątek / 5 stycznia
godz. 7.00 1. + Władysława Jankowskiego pp
2. + Grażynę Rudzińską pp

godz. 17.00 + Halinę Pasztuszko 1pp
Sobota / 6 stycznia / Uroczystość Objawienia Pańskiego
godz. 7.00 + Czesława Wróblewskiego, Stanisławę i Leona Kaczanowskich, Halinę Tomaszewską, Władysławę i Tadeusza Wróblewskich

godz. 9.00 w intencji KŻR

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 11.00 za parafian
godz. 17.00 + Jana Kurkowskiego urodzinowa

Niedziela / 7 stycznia / II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, święto Chrztu Pańskiego

godz. 7.00 ku czci i chwale Boga Ojca

godz. 9.00 + Krzysztofa Tadeusiaka int. od Mariusza Wasielewskiego

godz. 11.00 + męża Jana Krysiaka int. od żony

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Marię Ulanowską 1pp

Poniedziałek / 8 stycznia
godz. 7.00 1. + Stanisławę Kowalską pp – ostatnia
2. + Andrzeja Gątarka 1pp int. od p. Marii Wilińskiej z rodziną

godz. 17.00 + Adama Sierockiego pp
Wtorek / 9 stycznia
godz. 7.00 1. + Józefa Zaborowskiego pp
2. + Katarzynę Śnieć pp

godz. 17.00 + Annę Dulską pp
Środa / 10 stycznia
godz. 7.00 1. + Rafała Andrzejczaka
2. + Genowefę Bugdał pp

godz. 17.00 w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł przy nich powstałych
Czwartek /11 stycznia
godz. 7.00 1. + Zdzisławę Kamińską 1pp
2. + Hannę Kujawowicz pp – ostatnia

godz. 17.00 + Henryka Szubskiego pp
Piątek / 12 stycznia
godz. 7.00 1. + Mirosławę Kozłowską pp
2. + Andrzeja Gątarka int. od rodziny z Kutna

godz. 17.00 + Tadeusza Tomasika pp
Sobota / 13 stycznia
godz. 7.00 o BB dla Małgorzaty i Konrada Kruczkowskich ślubna

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Mariusza Siedleckiego pp

Niedziela / 14 stycznia / II Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Lecha Jabłońskiego pp

godz. 9.00 + Teresę Walczak

godz. 11.00 + Marka Tomczaka, Kazimierza i Helenę Tomczak

godz. 12.30 za parafian / chrzty

godz. 17.00 + dziad. Przybylskich, Ryszarda Przybylskiego

Poniedziałek / 15 stycznia
godz. 7.00 1. + Adama Sierockiego
2. + Ewę Pilichowicz 3 r. śm.

godz. 17.00 + Władysława Jankowskiego pp
Wtorek / 16 stycznia
godz. 7.00 1. + Annę Dulską pp
2. + Henryka Szubskiego pp

godz. 17.00 + Grażynę Rudzińską pp
Środa / 17 stycznia / wspomnienie św. Antoniego, opata
godz. 7.00 1. + dziadka Wojciecha Kwiatkowskiego 37 r. śm.
2. + Mariusza Siedleckiego pp

godz. 17.00 + Józefa Rzymkowskiego pp int. od wnuczka Krzysztofa z rodziną
Czwartek / 18 stycznia
godz. 7.00 1. + Tadeusza Tomasika pp
2. + Hannę Kacprzak 1pp

godz. 17.00 + Józefa Zaborowskiego pp
Piątek / 19 stycznia / wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
godz. 7.00 1. + Helenę Syroka pp
2. + Barbarę Błocką pp

godz. 17.00 + Katarzynę Śnieć pp
Sobota / 20 stycznia
godz. 7.00 + Stanisława Papiernika 9 r. śm.

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Józefę Cichońską pp

Niedziela / 21 stycznia / III Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Jadwigę Lewandowską

godz. 9.00 + Edwarda Kobucińskiego

godz. 11.00 + Henrykę i Józefa Różańskich

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Bogdana Szałkiewicza 30 r. śm., Jana i Janinę Szałkiewicz 36 r. śm.

Poniedziałek / 22 stycznia
godz. 7.00 1. + Władysława Jankowskiego pp
2. + Grażynę Rudzińską pp

godz. 17.00 + Annę Dulską pp – ostatnia
Wtorek / 23 stycznia
godz. 7.00 1. + Józefa Rzymkowskiego pp
2. + Józefa Zaborowskiego pp

godz. 17.00 + Adama Sierockiego pp
Środa / 24 stycznia / wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
godz. 7.00 1. + Katarzynę Śnieć pp – ostatnia
2. + Lecha Jabłońskiego pp

godz. 17.00 + Henryka Szubskiego pp int. od Romany i Kazimierza Dąbrowskich
Czwartek / 25 stycznia / święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła
godz. 7.00 1. + Józefę Cichońską pp – ostatnia
2. + Małgorzatę Gaza pp

godz. 17.00 + Tadeusza Tomasika pp
Piątek / 26 stycznia / wspomnienie świętych Tytusa i Tymoteusza, biskupów
godz. 7.00 1. + Hannę Tosik
2. + rodz. Jadwigę i Czesława Piotrowskich, siostrę Halinę Stefanowicz

godz. 17.00 + Mariusza Siedleckiego pp
Sobota / 27 stycznia
godz. 7.00 + Juliannę Syska pp

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Helenę Syroka pp

Niedziela / 28 stycznia / IV Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + rodz. Jana i Jadwigę Lewandowskich

godz. 9.00 + Milenę Dębczak

godz. 11.00 + męża Wiesława w 1 r. śm. i jego rodziców Mariannę i Władysława Hejnerów

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + rodz. Tadeusza i Anielę Nowatkowskich, Tadeusza Bieńkowskiego