środa, 21 lutego, 2024
Aktualne wydarzeniaIntencje

Intencje mszalne od 29 stycznia do 10 marca

W sprawie ewentualnych pomyłek prosimy o wcześniejszy kontakt.

Poniedziałek / 29 stycznia
godz. 7.00 1. + Tomasza Lewandowskiego 7 r. śm.
2. + Henryka Szubskiego pp

godz. 17.00 + Władysława Jankowskiego pp
Wtorek / 30 stycznia
godz. 7.00 1. + Adama Sierockiego pp
2. + Mariusza Siedleckiego pp

godz. 17.00 + Tomasza Mierczewskiego
Środa / 31 stycznia / wspomnienie w. Jana Bosko, prezbitera
godz. 7.00 1. + Tadeusza Tomasika pp – ostatnia
2. + Helenę Syroka pp

godz. 17.00 + Irenę i Henryka Rapciewicz
Czwartek / 1 luty
godz. 7.00 1. + wujka Janusza Borkowskiego 10 r. śm.
2. o nowe i liczne powołania do kapłaństwa int. Złotej Róży

godz. 17.00 + Stefanię Nowicką
Piątek / 2 luty / święto Ofiarowania Pańskiego
godz. 7.00 1. + Stanisławę, Stanisława, Edwarda i Józefa Bartosiaków
2. + rodz. Lidię i Jana Horodyńskich, brata Marka

godz. 9.00 + Mariannę Kaźmierczak, jej zięcia Lecha Jórkowskiego i Marka Komorowskiego

godz. 17.00 + Janinę Urszulę Trzcińską int. urodzinowa od rodziny
Sobota / 3 luty
godz. 7.00 + Marię Rychlewską

godz. 9.00 w intencji KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Lecha Jabłońskiego pp

Niedziela / 4 luty / V Niedziela Zwykła

godz. 7.00 + Celinę Siedlecką

godz. 9.00 + Alojzego Woźnickiego

godz. 11.00 + Kazimierę Kowalską 1 r. śm.

godz. 12.30 za parafian i Ojczyznę

godz. 17.00 + Stanisława Kobus

Poniedziałek / 5 luty / wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
godz. 7.00 1. + Władysława Jankowskiego pp
2. + Lecha Jabłońskiego pp

godz. 17.00 + Adama Sierockiego pp
Wtorek / 6 luty / wspomnienie św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników
godz. 7.00 1. + Agnieszkę Ciesielską pp
2. + Kamila Kulińskiego 1pp

godz. 17.00 + Henryka Szubskiego pp
Środa / 7 luty
godz. 7.00 1. Ku czci i chwale Boga Ojca
2. + Jana Żuchowskiego 2 r. śm.

godz. 17.00 + Grażynę Rudzińską pp – ostatnia
Czwartek / 8 luty
godz. 7.00 1. + Daniela Adamskiego 1pp
2. + Jadwigę Kodłubaj

godz. 17.00 + Mariusza Siedleckiego pp
Piątek / 9 luty
godz. 7.00 1. + Teodozję Wróbel 1pp
2. + Marię Stępa pp int. od syna Przemysława z rodziną

godz. 17.00 + Wiktora Miaśkiewicza pp int. od rodziny Grabowskich
Sobota / 10 luty / wspomnienie św. Scholastyki
godz. 7.00 o BB dla małżonków Aleksandry i Bartłomieja Halama ślubna

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Barbarę Błocką pp

Niedziela / 11 luty / VI Niedziela Zwykła / Światowy Dzień Chorego

godz. 7.00 + Stanisławę Cieślak

godz. 9.00 + rodz. Mariannę i Tomasza Tomczak

godz. 11.00 + Kazimierza i Stanisławę Marszał

godz. 12.30 1. za chorych, cierpiących parafian
2. o BB dla Ireny i Włodzimierza Kaczorowskich w 50 r. ślubu

godz. 17.00 + Irenę, Jana i Stanisława Rzymskich

Poniedziałek / 12 luty
godz. 7.00 1. + Henryka Szubskiego pp
2. + Mariusza Siedleckiego pp

godz. 17.00 + Jana Pruszyńskiego w 10 r. śm. int. syna Pawła
Wtorek / 13 luty
godz. 7.00 1. + Wandę i Aleksandra Mateckich
2. + Adama Sierockiego pp – ostatnia

godz. 17.00 + Władysława Jankowskiego pp
Środa / 14 luty / Popielec
godz. 7.00 + Barbarę Błocką pp

godz. 9.00 + Stanisława Gientkę 1pp

godz. 17.00 w intencji Ojca Świętego, naszej Ojczyzny, Telewizji Trwam, Radia Maryja i dzieł przy nich powstałych
Czwartek / 15 luty
godz. 7.00 1. + Zbigniewa Barlaka 11 r. śm.
2. o łaskę wiary dla Macieja i Anny

godz. 17.00 + Karola Nowatkowskiego, Barbarę, Sławomira i Henrykę Zielińskich, Lilę Tyszkiewicz
Piątek / 16 luty
godz. 7.00 1. + Stefana Białkowskiego
2. + Mariana Kędzierskiego 1pp

godz. 17.00 + Natalię i Janusza Liberadzkich
Sobota / 17 luty
godz. 7.00 + Genowefę i Jana Giętków

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Józefa, Eugenię i Zygmunta Radzkich

Niedziela / 18 luty / I Niedziela Wielkiego Postu

godz. 7.00 + Jana i Annę Niteckich, Henrykę, Antoniego i Bogdana Kołodziejczyk

godz. 9.00 + Henryka Szubskiego 1 r. śm.

godz. 11.00 + Helenę i Stanisława Buła

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Martę i Józefa Drupiewskich, Zosię Drupiewską, dziad. Drupiewskich

Poniedziałek / 19 luty
godz. 7.00 1. + Władysława Jankowskiego pp
2. + Tadeusza Stępniaka i Halinę Stuczkowską

godz. 17.00 1. + Wiktora Miaśkiewicza pp int. od Kasi z rodziną
2. + Mariusza Siedleckiego pp
Wtorek / 20 luty
godz. 7.00 1. + Stanisława Marciniak 1pp
2. + Łukasza Gapińskiego pp

godz. 17.00 1. + Henryka Szubskiego pp
2. + Roberta i Mirosława Kołodziejczyk
Środa / 21 luty
godz. 7.00 1. + Beatę Zywert pp
2. + Piotra Kwiatkowskiego pp

godz. 17.00 1. + Józefa Rzymkowskiego pp
2. + Genowefę Bugdał pp
Czwartek / 22 luty
godz. 7.00 1. + Apolonię Cymer – Gętka, Celinę Siedlecką
2. + Paula Dolina 1pp

godz. 17.00 1. + Józefa Zaborowskiego pp – ostatnia
2. + Lecha Jabłońskiego pp
Piątek / 23 luty
godz. 7.00 1. + Krystynę Kober pp
2. + Zygmunta Urbańskiego pp

godz. 17.00 1. + Grażynę Stępień 6 r. śm.
2. + Helenę Syroka pp – ostatnia
Sobota / 24 luty
godz. 7.00 + Zygmunta i Leonarda Kalwasińskich

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Małgorzatę Gaza pp

Niedziela / 25 luty / II Wielkiego Postu

godz. 7.00 + Pawła Ciszewskiego i c.r. Ciszewskich

godz. 9.00 + męża i ojca Władysława Wójciaka 2 r. śm.

godz. 11.00 + Jadwigę 1 r. śm. i Kazimierza 25 r. śm. Laskowskich

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Tomasza i Mariannę Andrzejczak

Poniedziałek / 26 luty
godz. 7.00 1. + Mariusza Siedleckiego pp
2. + Józefa Rzymkowskiego pp

godz. 17.00 1. + Barbarę Błocką pp
2. + Romana Ulicznego
Wtorek / 27 luty
godz. 7.00 1. + Henryka Szubskiego pp
2. + Genowefę Bugdał pp

godz. 17.00 1. + Juliannę Syska pp
2. + Agnieszkę Ciesielską 3pp int. od c.r. Tomczaków
Środa / 28 luty
godz. 7.00 1. + Lecha Jabłońskiego pp
2. + Małgorzatę Gaza pp

godz. 17.00 1. + Mirosława Janiszewskiego
2. + Andrzeja Kiełbasa i Bronisławę Kiełbasa
Czwartek / 29 luty
godz. 7.00 1. + Walentynę i Feliksa Kucharskich
2. + Aleksandrę Smardzewską pp int. od Dyrekcji, Pracowników i uczniów SP1

godz. 17.00 1. + Mirosławę Kozłowską pp – ostatnia
2. + Martę Stępa pp int. od syna Pawła z rodziną
Piątek / 1 marzec
godz. 7.00 1. + Wandę Rutkowską
2. + Stanisława Milczarskiego, c.r. Markiewiczów

godz. 17.00 1. + Wiktorię i Klemensa Tomczaków, Sylwestra i Mariannę Leśniewskich, Lucjana Leśniewskiego
2. + Mariannę i Władysława Kunikowskich oraz Andrzeja Fafińskiego
Sobota / 2 marzec
godz. 7.00 + Helenę i Klemensa Fligielów, dziad. Mariannę i Adama Radeckich

godz. 9.00 w intencji KŻR
godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Jana Biniewicza

Niedziela / III Niedziela Wielkiego Postu

godz. 7.00 + ks. Albina Łuczkowskiego

godz. 9.00 + Czesławę i Ludwika Szablińskich i zmarłych z ich rodzin

godz. 11.00 + Kazimierza Wilamowskiego i jego rodziców Janinę i Władysława

godz. 12.30 za parafian i Ojczyznę

godz. 17.00 + Kazimierę Kowalską

Poniedziałek / 4 marzec
godz. 7.00 1. + Barbarę Błocką pp
2. + Juliannę Syska pp

godz. 17.00 1. + Henryka Szubskiego pp int od Anny i Leszka Dąbrowskich
2. + Mariusza Siedleckiego
Wtorek / 5 marzec
godz. 7.00 1. + Agnieszkę Ciesielską pp
2. + rodz. Kazimierza i Czesławę

godz. 17.00 1. + Józefa Rzymkowskiego pp
2. + Lecha Jabłońskiego pp
Środa / 6 marzec
godz. 7.00 1. + Marię Stępa pp int. od Teresy Głowackiej
2. + Andrzeja Radtke 1pp

godz. 17.00 1. + Bogdana Murawskiego 2 r. śm.
2. + Genowefę Bugdał pp
Czwartek / 7 marzec
godz. 7.00 1. Ku czci i chwale Boga Ojca
2. + Tomasza Mierczewskiego imieninowa

godz. 17.00 1. W intencji nowych i świętych powołań kapłańskich intencja Złotej Róży
2. + Małgorzatę Gaza pp
Piątek / 8 marzec
godz. 7.00 1. + Danutę Sicińską, rodz. Rączków i Sicińskich
2. + Bolesława Joachim 10 r. śm.

Godz. 11.00 w intencji 30 lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 5

godz. 17.00 + Kazimierza Kubickiego intencja imieninowa

godz. 19.00 W intencji uczestników IV Nocnej Gostynińskiej Drogi Krzyżowej
Sobota / 9 marzec
godz. 7.00 + Stanisława Bartosiaka 48 r. śm.

godz. 9.00 Msza święta w KOZZD
godz. 10.00 Msza święta w DPS I
godz. 10.45 Msza święta w DPS II

godz. 17.00 + Erna Matusiak 10 r. śm., Józefa, Józefę i Ludwika Matusiak, Emmę i Fryderyka Kynik
Niedziela / 10 marzec / IV Wielkiego Postu

godz. 7.00 + Cecylię, Jana i Marka Rybickich

godz. 9.00 + Karola Nowatkowskiego 2 r. śm.

godz. 11.00 + Ignacego Nowackiego 10 r. śm.

godz. 12.30 za parafian

godz. 17.00 + Eugeniusza Zielińskiego 6 r. śm.