AktualnościOgłoszenia Parafialne

Ogłoszenia parafialne (I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.)

1. Jutro, 22 lutego przypada 90 rocznica pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego siostrze Faustynie w Płocku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego przed Mszą świętą o godz. 17.00.
2. W środę, po Mszy świętej o godz. 17.00 będzie możliwość przyjęcia Szkaplerza. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii u diakona Arkadiusza.
3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki na Drogę Krzyżową o godz. 16.00 dzieci, po Mszy świętej o godz. 17.00 młodzież i dorosłych. W niedzielę na Gorzkie Żale, które będziemy śpiewać po Mszy świętej o godz. 17.00. Ofiary zbierane podczas nabożeństw piątkowych przeznaczone są na kwiaty do Grobu Pańskiego.
4. Została już zamknięta lista kandydatów do bierzmowania. W najbliższy piątek, zapraszamy na godz. 17.00 wszystkich kandydatów do bierzmowania na Mszę świętą, Drogę Krzyżową i spotkanie organizacyjne.
5. Do końca lutego przyjmujemy zgłoszenia dzieci przygotowujących się do uroczystości komunijnych w naszej parafii. W marcu odbędą się pierwsze spotkania, dlatego prosimy rodziców o słuchanie ogłoszeń parafialnych w przyszłym tygodniu.
6. Bardzo prosimy o zapisywanie się na kursy przedślubne w kancelarii parafialnej.
7. Od przyszłej niedzieli będziemy mogli zaopatrzyć się w Baranki Wielkanocne.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
9. Ofiary na tacę możemy złożyć do puszek wiszących pod chórem. Bardzo dziękujemy za wszelkie Dary Serca, które umożliwiają materialne funkcjonowanie naszej Parafii. Bóg zapłać!