Ogłoszenia Parafialne

XIII Niedziela zwykła 2.07.2017 r.

  1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje, zwłaszcza naszych dzieci i młodzieży, staną się okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej. Dbając o ciało, zadbajmy także o naszego ducha. Zadbajmy, aby nasza wspólnota z Panem Bogiem i bliźnimi ciągle się pogłębiała. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. wieczornej do godz. 19.00. Ofiarujmy ją w intencji nowych powołań kapłańskich, także z naszej wspólnoty parafialnej. Pierwszy piątek to dzień Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz. 16.30 okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi świętej.
  3. W lipcu i sierpniu popołudniowa msza św. w niedzielę jest tylko o godz. 19.00
  4. Kancelaria parafialna czynna od wtorku do piątku od godz. 16.00 do 17.00, w sobotę od 8.00 do 9.00.
  5. Koła Żywego Różańca organizują 16 lipca pielgrzymkę do Obór. Plakat informacyjny w gablocie.
  6. Ukazał się nowy numer naszej gazety parafialnej. Numer podwójny, obszerniejszy, bogato  ilustrowany. Stąd cena 4 zł. Serdecznie polecamy.

 

Dodaj komentarz