Ogłoszenia Parafialne

XX Niedziela zwykła 16.08.15 r.

  1. Pamiętajmy, że sierpień jest miesiącem trzeźwości narodowej. Podejmując wyrzeczenie picia napojów alkoholowych, przepraszamy Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczyźnie nieuporządkowanie w tym względzie.
  2. Niedzielna msza św. popołudniowa przez okres wakacji czyli do końca sierpnia jest tylko o godz. 19.00. Codzienne msze św. o godz. 7.00 i 17.00. 
  3. W czwartek zakończyła się 34 PPDP na Jasną Górę. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim pątnikom.  W naszej grupie gostynińskiej wędrowało ok. 40 pielgrzymów. Bóg zapłać także pątnikom duchowym – codziennie gromadziło się na Apelu ok. 50 osób.  
  4. Koła Żywego Różańca organizują 22 sierpnia wyjazd do Obór. A w dniach 12-13 września pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Zapisy u p. Ewy lub p. Janki Skibińskiej
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 5 września pielgrzymkę do Torunia na Święto Dziękczynienia  w Rodzinie. Zapisy u p. Ewy lub u p. Marii Przybysz – tel. 720052474.
  6. Myślimy już o pielgrzymce pieszej do Skępego. W tym roku będziemy wędrować do Skępego w niedzielę i poniedziałek. Serdecznie zachęcamy do licznego wzięcia w niej udziału. Możemy już dokonywać zapisów. 
  7. Na Uroczystości odpustowe – 8 września – część parafian dojeżdża do Skępego autokarem Przyjmujemy także zapisy na wyjazd autokarem. Dobrze by było, by nasi parafianie wzięli udział w wyjeździe organizowanym przez naszą parafię. Zapisy
    u p. Ewy.
  8. Przed tygodniem Panie z Koła Caritas zebrały 1060 zł na akcję Caritasu: „Tornister pełen uśmiechów”. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dodaj komentarz