środa, 4 października, 2023
Ogłoszenia Parafialne

XX Niedziela zwykła 16.08.15 r.

  1. Pamiętajmy, że sierpień jest miesiącem trzeźwości narodowej. Podejmując wyrzeczenie picia napojów alkoholowych, przepraszamy Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczyźnie nieuporządkowanie w tym względzie.
  2. Niedzielna msza św. popołudniowa przez okres wakacji czyli do końca sierpnia jest tylko o godz. 19.00. Codzienne msze św. o godz. 7.00 i 17.00. 
  3. W czwartek zakończyła się 34 PPDP na Jasną Górę. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim pątnikom.  W naszej grupie gostynińskiej wędrowało ok. 40 pielgrzymów. Bóg zapłać także pątnikom duchowym – codziennie gromadziło się na Apelu ok. 50 osób.  
  4. Koła Żywego Różańca organizują 22 sierpnia wyjazd do Obór. A w dniach 12-13 września pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Zapisy u p. Ewy lub p. Janki Skibińskiej
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 5 września pielgrzymkę do Torunia na Święto Dziękczynienia  w Rodzinie. Zapisy u p. Ewy lub u p. Marii Przybysz – tel. 720052474.
  6. Myślimy już o pielgrzymce pieszej do Skępego. W tym roku będziemy wędrować do Skępego w niedzielę i poniedziałek. Serdecznie zachęcamy do licznego wzięcia w niej udziału. Możemy już dokonywać zapisów. 
  7. Na Uroczystości odpustowe – 8 września – część parafian dojeżdża do Skępego autokarem Przyjmujemy także zapisy na wyjazd autokarem. Dobrze by było, by nasi parafianie wzięli udział w wyjeździe organizowanym przez naszą parafię. Zapisy
    u p. Ewy.
  8. Przed tygodniem Panie z Koła Caritas zebrały 1060 zł na akcję Caritasu: „Tornister pełen uśmiechów”. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dodaj komentarz