Aktualności

Pożegnanie ks. Marka

Biskup Płocki Piotr Libera mianował ks. Marka Piątkiewicza, wikariusza naszej parafii, zastępcą kierownika Ośrodka Charytatywno-Szkoleniowego Caritas Diecezji Płockiej im. Bł. Abp. A.J. Nowowiejskiego w Popowie – Letnisku oraz ojcem duchownym tego Ośrodka.

 

Ks. Marek w naszej parafii opiekował się ministrantami, jednym z Kręgów Domowego Kościoła, młodzieżą Oazową, przygotowywał młodzież do wyjazdu na ŚDM i wraz z nią w nich uczestniczył, Asystą procesyjną, animował duszpasterstwo dzieci, przygotowywał dzieci z klas III do Pierwszej Komunii św., dbał o dekorację naszej świątyni, szczególnie w okresie Bożonarodzeniowym oraz podczas nawiedzenia parafii przez Obraz MB Częstochowskiej. Pełnił także funkcję dekanalnego duszpasterza służby liturgicznej. Po roku pracy w naszej parafii dziękujemy dziś ks. Markowi za wszelkie dobro, jakie czynił w naszej parafii. Także za jego posługę w konfesjonale oraz głoszenie Słowa Bożego, które to posługi, jak wielu podkreślało, bardzo trafiały do naszych serc.

Z całego też serca życzymy owocnej pracy duszpasterskiej na nowej placówce. Życzymy także, by o nas nie zapominał oraz obiecujemy pamięć modlitewną.

Ks. Marak pożegnali również Burmistrz Gostynin, p. Paweł Kalinowski, Dyrekcja i nauczyciele GCE oraz przedstawiciele parafii i grup, którymi ks. Marek się opiekował.

{gallery}x.Marek{/gallery}

Dodaj komentarz